Zestawy

W naszym sklepie każdy pracujący w branży medycznej znajdzie komplety medyczne, które zapewnią mu kompleksową stylizację w pracy. Każdy z nich składa się ze spodni oraz dopasowanej do nich bluzy medycznej. Komplet medyczny sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach i w ekstremalnych sytuacjach.

Komplety medyczne oferowane w naszym sklepie są wykonane z materiału, który spełnia wszystkie normy odzieży roboczej w systemie ochrony zdrowia. Można dobrać osobno rozmiar, by komplet lekarski lepiej leżał na twoje sylwetce.

Na komplety medyczne warto założyć wysokiej jakości fartuch medyczny, który nada nam bardziej profesjonalnego i eleganckiego wyrazu. W trudnych warunkach pracy, gdzie liczy się szybkość działania i wytrzymałość, ważne są także buty medyczne dbające o komfort nawet w trakcie długiej zmiany.

Nasz asortyment pozostaje do Państwa dyspozycji online – w ofercie sklepu internetowego – oraz stacjonarnie – w naszym sklepie w Bytomiu.  Oprócz wyżej wymienionych produktów zajmujemy się produkcją odzieży gastronomicznej, odzieży dla biznesu oraz odzież roboczej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

ZAPYTANIE OFERTOWE