FAQ


Czy firma Atest oferuje produkty detalistom?

Tak, produkujemy także odzież i gadżety dla klientów indywidualnych. Jednak, by uzyskać bardziej szczegółowe informacje oraz dowiedzieć się o dostępności danego produktu w pojedynczych sztukach, prosimy o kontakt za pomocą formularza.


Czy firma Atest oferuje upust przy zakupie większej liczby odzieży/gadżetów oraz rabaty dla stałych klientów?

Tak, udzielamy rabatów przy większych transakcjach oraz stałym kontrahentom.


Jak mogę dowiedzieć się o cenie danego ubrania lub gadżetu?

Firma Atest jest producentem odzieży BHP i artykułów reklamowych, ktory zajmuje się także sprzedażą detaliczną, dlatego na swojej stronie nie ma umieszczonego cennika. Aby poznać cenę danego produktu, najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego, który jest na bieżąco sprawdzany.

Czym odzież i gadżety firmy Atest różnią się od innych producentów?

Atest tworzy odzież oraz artykuły BHP i gadżety reklamowe z najwyższej jakości materiału. W zależności od potrzeb wszelkie elementy dotyczące ubrania/gadżetu ustalane są z klientem indywidualnie, istnieje bowiem możliwości wyprodukowania przedmiotów ściśle według wskazówek klienta - kolor, rozmiar, logo - oraz według jego projektu.


Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Termin realizacji zamówienia jest kwestią do uzgodnienia. Najczęściej bywa to 4-6 tygodni, jednak w każdym przypadku czas ten może ulegać zmianie, co głównie zależy od dostępności produktu, typu zamówienia.


Jak wyglądają kwestie płatności?

Forma płatności to przedpłata na podstawie faktury pro-forma (100%).
ZAPYTANIE OFERTOWE